Nowość od Wydawnictwa Lira – Przebudzenie Lukrecji

W czerwcu na rynek wydawniczy wkracza Wydawnictwo Lira. Zapowiedziane zostało już kilka nowych powieści, a wśród nich Przebudzenie Lukrecji. Być może kogoś z Was zainteresuje ta pozycja, a jeśli nie, zachęcam do zajrzenia na stronę wydawnictwa – w ofercie z pewnością odnajdziecie coś dla siebie :)


Przebudzenie Lukrecji
Laura Adori

Lukrecja wywróci do góry nogami twoje przekonania o tym, co znaczy „zmienić swoje życie”! Wydawnictwo Lira prezentuje perypetie miłosne singielki przed czterdziestką. Jest to miłość in spe, bo ciągle nieuchwytna. Jak się okazuje, o wiele łatwiej jest zrobić karierę za granicą, niż znaleźć człowieka, z którym można by się pięknie zestarzeć. Stanąwszy przed wyborem dalszej drogi, Lukrecja bez wahania porzuca słoneczną Italię i przyjeżdża do Polski, którą pamięta jak przez mgłę. A tu życie szykuje dla niej jeszcze wiele niespodzianek…
Kim jest Lukrecja? To pewna siebie i swojej kobiecości singielka przed czterdziestką, szczęśliwa posiadaczka wiernych przyjaciółek „od pierwszego wejrzenia” oraz matki, która konsekwentnie zadręcza ją swoimi poradami. Jest też kobietą niezwykle wrażliwą na świat smaków, zapachów, kolorów i dźwięków. Umiejętność zmysłowego postrzegania świata staje się dla Lukrecji kluczem do odkrycia własnej drogi życiowej. Czy pomoże jej także w odnalezieniu prawdziwej miłości?
Jeśli losy Bridget Jones i pasje wielbicielki smaków Julii Child są ci bliskie, przeczytaj koniecznie tę książkę!

Premiera książki już 5 lipca, a recenzja ukaże się kilka dni później! :)

2 / dodaj komentarz:

  1. Nie bardzo potrafię sobie wyobrazić czym książka mogłaby zaskoczyć. Po opisie wydaje się nudna i identyczna jak setki innych. No ale przecież tego najlepszego nie można ujawnić w opisie na okładce :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ostatnio jakiś wysyp jest książek o silnych singielkach ;) o wydawnictwie Lira słyszę pierwszy raz, więc dziękuje serdecznie za poszerzenie mojej wiedzy

    OdpowiedzUsuń