O wartościach odmienności, czyli najsłynniejszym dziele Sajonu LondynCzęść z Was zapewne czytała Czas żniw i jego kontynuację – Zakon mimów. Seria autorstwa Samanthy Shannon cieszy się ogromną popularnością. Opowiada o ludziach posiadających nadnaturalne zdolności dotyczące świata snu, magii i duchów, świata pozaziemskiego. Autorka stworzyła kilka rodzajów szeroko pojętego jasnowidztwa - od zwykłego wróżenia z kart po podróże po snach i wspomnieniach innych ludzi. A wszystko zostało spisane w O wartościach odmienności i wydane na londyńskich ulicach od 2031 roku.Już wkrótce pojawi się trzeci tom serii – Pieśń jutra, a w między czasie wydawnictwo SQN wydało w wersji elektronicznej właśnie O wartościach odmienności.

Opis publikacji:
O wartościach odmienności to najważniejsze dzieło w literaturze jasnowidzów. Po raz pierwszy zostało wydane anonimowo w 2031 roku przez, jak się później okazało, Jaxona Halla – jasnowidza i późniejszego mim-lorda znanego szerzej jako Białe Spoiwo.
Hall jako pierwszy usystematyzował formy odmienności – zarówno te sobie znane, jak i te, których istnienie jedynie dopuszcza. Pozwoliło mu to stworzyć siedem kategorii jasnowidzenia. Kontrowersyjny tekst rozprzestrzenił się po podziemiu niczym plaga, rewolucjonizując syndykat oraz zapoczątkowując brutalne wojny gangów – toczone po dziś dzień.
O wartościach odmienności to świetny sposób na rozwinięcie swojej wiedzy o świecie wykreowanym na kartach serii Samanthy Shannon. Stanowi doskonałe dopełnienie serii, w końcu to na nim opierają się tamtejsze podziały. Z pewnością zadowoli wszystkich fanów Czasu żniw.

Obecie trwa również promocja, w ramach której do zakupu O wartościach odmienności otrzymacie 50% rabatu na e-booka Pieśń jutra.

Więcej informacji znajdziecie tutaj:
http://virtualo.pl/c190i196235/

0 / dodaj komentarz:

Prześlij komentarz